Ανακοινώσεις

ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΙΡΕΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΥΣΠΕ Ν. ΛΕΣΒΟΥ ( 2014 )

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ

                   ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΙΡΕΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΥΣΠΕ  Ν. ΛΕΣΒΟΥ ( 2014 )

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΚΛΟΓΩΝ  Δ/ΝΣΗΣ Π.Ε. ΛΕΣΒΟΥ

 

 

1οτμήμα
Μυτιλήνη

2οτμήμα
Μύρινα

Σύνολο

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ

811

169

980

ΨΗΦΙΣΑΝ

734

153

887

ΕΓΚΥΡΑ

707

151

858

ΑΚΥΡΑ

27

2

29

ΑΠΟΧΗ

77

16

93

  ΕΛΑΒΑΝ ΚΑΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ

 

1οτμήμα
Μυτιλήνη

2οτμήμα
Μύρινα

Σύνολο

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

162

76

238

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

63

3

66

Δ.Α.Κ.Ε

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

164

9

173

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ  ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

175

61

236

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ  ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

143

2

145

ΕΛΑΒΑΝ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Α.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

 

 

1οτμήμα
Μυτιλήνη

2οτμήμα
Μύρινα

Σύνολο

Αμανατίδου Ελισάβετ

7

1

8

Ανθυπατοπούλου Χριστίνα

7

0

7

Γιανέλλης Βασίλειος

34

2

36

Ελαφρού Μαριάνθη

11

0

11

Δεληγιάννη Μαριλένα

10

0

10

Κατεβαινίδου Γεσθημανή

0

15

15

Καστρινάκη Αναστασία

5

0

5

Κλειδαράς Αντώνιος

12

0

12

Κόλλια Ελένη

2

12

14

Κουδιγκέλη Βασιλεία

6

0

6

Κουδουνά Παναγιώτα

6

0

6

Κωνσταντινίδου Άννα

7

2

9

Λυτούδη Μαρία

13

1

14

Μαδυτινός Κωνσταντίνος

7

60

67

Μακροθανάσης Δημήτριος

93

7

100

Νιαουνάκη Βασιλική

0

6

6

Παλαιολόγου Κατερίνα

2

0

2

Παπαγεωργίου Αντρέας

3

0

3

Παπαδοπούλου Μιχαέλα

16

0

16

Σαββόγλου Γεώργιος

1

21

22

Συκά Χρυσάνθη

15

1

16

 

 

 

Β.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ  ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ  ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ

 

1οτμήμα
Μυτιλήνη

2οτμήμα
Μύρινα

Σύνολο

Ζάχου Ελένη

16

0

16

Καριώτου Ευτυχία

15

0

15

Παπαγεωργίου Σταματία

6

1

7

Σγατζός Αριστείδης

32

0

32

Τσάτσου Αναστασία

6

1

7

Φαϊτατσίδου Σουλτάνα

3

2

5

Γ.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  Δ.Α.Κ.Ε

 

1οτμήμα
Μυτιλήνη

2οτμήμα
Μύρινα

Σύνολο

Αγιακάτσικα Μυρσίνη

8

0

8

Γιαννακού Αικατερίνη

17

1

18

Καλαμιδιώτου Βασιλεία

19

0

19

Καρακάση Μαρία

11

1

12

Καρατζάνου Χαρίκλεια

13

0

13

Κατσαβέλλης Παναγιώτης

29

0

29

Μιχαηλίδου Στυλιανή

9

1

10

Μοσχονησιώτης Χρήστος

11

0

11

Παλιβάνη Αναστασία

9

0

9

Πατλάκα Μυρσίνη

10

0

10

Στρατάκη Αικατερίνη

101

5

106

Τζανής Ευστράτιος

15

1

16

Τσακίρη Μαρία

12

0

12

Χαλβατζής Παναγιώτης

6

0

6

Χατζηαργυρίου Τριαντάφυλλος

6

0

6

Χατζημωϋσής Κωνσταντίνος

6

0

6

Δ.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΔΗ.ΣΥ.

 

1οτμήμα
Μυτιλήνη

2οτμήμα
Μύρινα

Σύνολο

Αβράμης – Παναγιωτόπουλος Φώτιος

4

24

28

Αρχοντίδης Αδαμάντιος

3

24

27

Δημητράκα Αριάδνη

8

1

9

Ζαφειρίου Γεώργιος

80

16

96

Ζορμπάς Γεώργιος

16

2

18

Καμμένος  Ανέστης

103

9

112

Μπουτλούκου Μαρία

4

10

14

Σαμίου Χριστίνα

9

0

9

Τσάνταλης Ευστράτιος

6

18

24

Τσουκαλά Άννα

5

0

5

Χατζηελευθερίου Αθανάσιος

27

1

28

Ε.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

 

1οτμήμα
Μυτιλήνη

2οτμήμα
Μύρινα

Σύνολο

Βανικιώτη Χρυσούλα

16

0

16

Καλαμπόκης Παύλος

23

0

23

Καμνέλλη Μαρία

6

0

6

Καραθανάση Άννα

11

0

11

Λαχουρή Κωνσταντίνα

25

0

25

Μαϊστρέλλη Παναγιώτα

10

1

11

Μαρμάρου Δωροθέα

11

0

11

Μαυραπίδης Παρασκευάς

17

0

17

Μόσχου Νικόλαος

12

0

12

Μυρογιάννη Πελαγία

9

1

10

Μυρογιάννης Ιωάννης

20

1

21

Χατζηθωμάς  Ευάγγελος

20

0

20

Χιωτέλλη Εριφύλη

45

0

45